(مواردی که باید راجب محصولات ورتکس بدانیم)

هدست: با هدست های ممتاز ورتکس که دارای درایور های قدرتمند بلنگو ۴۰ میلی متری یا بالاتر است و یک تجربه بازی کاملا رقابتی را دارد, جزعیات شنیده نشده را بشنوید. هدست های ورتکس مخصوص بازی عمق صدا را ایجاد میکند و به شما این امکان را میدهد که با هم تیمی های خود با حداکثر وضوح گپ بزنید. بعضی از هدست های ورتکس, دارای کنترل های خطی است که دارای یک کنترل کننده میزان صدا و دکمه خاموش و روشن کردن میکروفن است. با استفاده از هدست های ورتکس میتوانید مدتها و بدون استرس به بازی بپردازید.
موس: هنگام بازی در محیط های حساس با موس های ورتکس, کوچکترین ضرر را ببرید. با ترکیب عملکرد و قدرت, این موس های مخصوص بازی با دقت بالا به شما این امکان را میدهد تا با بهبود زمان واکنش خود صفحه ها را به سرعت ردیابی کنید.
بیشتر موس های ورتکس با دقت ردیابی بالا و حداقل دی پی آی ۴۸۰۰ ساخته شده است, و عملکرد عالی همراه با مهارت شما اراعه میدهد. موس های بازی باسیم و بدون سیم ورتکس, سفارشی سازی آسان را با ۶ دکمه و حتی بیشتر, قابل برنامه ریزی خاصی را به شما اراعه میدهد تا در هنگام بازی بتوانید دستورات سریع تری را تحویل دهید. با موس های ورتکس میتوانید سریعتر از همیشه واکنش نشان داده و عمل کنید. موس های ورتکس از نور آر جی بی پشتیبانی میکنند. این موس ها به شما این امکان را میدهد تا بازی خود را سرزنده و بهتر نگه دارید. موس های ورتکس برای تمام کارهای بازی شما مناسب است.
میکروفن: چه در حال بازی, پخش جریانی یا ضبط باشید, اجازه بدید صدای شما با میکروفن های ورتکس مسلط شوید. این میکروفن های مخصوص بازی با درجه بالا با الگوی قطبی کاردیوعید صدا را از جلو انتخاب میکند و مزاحمت ها را میگیرد تا به شما بهترین صدا را بدهد. میکروفن های مخصوص بازی ورتکس به شما امکان کنترل میزان صدا و حتی بی صدا کردن را فقط با یک لمس میدهد. از مواد مرغوب ای بی اس با طراحی منحصر به فرد ساخته شده است. این میکروفن ها را میتوانید به راحتی, متناسب با بهترین زاویه تنظیم کنید. خوب, به چی فکر میکنید؟ اجازه دهید صدای شما یا میکروفن های ورتکس بدرخشد.
کیبرد: کیبرد های ورتکس برای دست یابی به بالا ترین عملکرد بازی طراحی شده است. صفحه کلید های فوق العاده سریع و دقیق ۱۰۴ کلید و بیشتر است. کیبرد های ورتکس با نور آر جی بی پر جنب و جوش و الگو های بالا, هاله بازی باورنکردنی را ایجاد میکند. این کیبرد ها به شما این امکان را میدهد که همزمان چندین کلید را بزنید زیرا قابلیت ضد روح ۲۶ کلید و حتی بیشتر است. طراحی های راحت و ارگونومیک امکان برگزاری جلسات بازی طولانی و بدون خستگی را برای شما فراهم میکند. کیبرد های ورتکس قابلیت دسترسی آسان به کلید های مختلف را دارد و هنگام بازی دوام زیادی دارند.

کشور مبدا چین.

mojtaba obeydzade
ارسال دیدگاه