(مواردی که باید راجب کوگار بدانیم)

تجهیزات واقعی برای گیمیرهای واقعی: از همان اول در سال ۲۰۰۸ به عنوان یک تولیدکننده , منبع تغذیه کیس, پیسی, و سیستم خنک کننده گیم, ماموریت کوگار همیشه این بوده که لوازم جانبی بازی و اجزای پیسی را اراعه دهدکه به نیاز افرادی که فکر میکنند بازی فقط راه کشتن زمان است پاسخ دهد.
برای ما و برای کسانی که مثل ما فکر میکنند, بازی مدرن هم یک هنر است و عم یک ورزش رقابتی, قسمت مهمی از زندگی بشر که به شما امکان این را میدهد مهارت های زندگی مادی را که برای آن آماده نیستید توسعه و نمایش دهید.
تجهیزات بازی کوگار به یک دلیل وجود دارد: به شما این امکان را میدهد تا بدون محدودیت در گلوگاه های سخت افزاری, به درستی از توانایی های ذاتی و آموخته شده خود استفاده کنید.
ردیابی دقیق موس های کوگار باعث میشود که رفلکس های شما شمارش شود. پاسخ صفحه کلید های کوگار اطمینان حاصل خواهد کرد که تاخیر سخت افزاری مانع از دستیابی به پیروزی شما نشود. نرم افزار های سفارشی سازی کوگار به ذهن شما برای برنامه ریزی و سازمان دهی پاداش میدهد, درحالی که هدست های کوگار اطمینان حاثل میکنند که گوش های شما ورودی مناسب و بدون نویز را دریافت میکنند و واحد های منبع تغذیه کوگار اطمینان حاثل میکنند که دکل بازی شما تمام سوخت مورد نیاز را تامین میکند.
همه چیز برای از بین بردن تمام محدودیت های مهارت شما طراحی شده است: عقیده کوگار این است که در بازی فقط محدودیت های ذهن و بدن شماست که میتواند جلوی پیشرفت خودتا را بگیرد.
در حال حاضر, طیف وسیعی از محصولات بازی که کوگار ایجاد میکند, شامل موس های بازی, کیبورد, هدست, صندلی, واحد منبع تغذیه, خنک کننده و لوازم جانبی مرتبط است. طیف کاملی از محصولات با کیفیت اول برای گیمیرهای واقعی.

محصولات COUGAR علاقه مندان را هدف قرار می دهند که نه تنها به پیشرفته ترین شاسی کامپیوتر و منابع تغذیه بسیار کارآمد نیاز دارند ، بلکه می خواهند از بازی با بهترین لوازم جانبی نیز لذت ببرند. COUGAR محصولات با کیفیت عالی در زمینه بازی برای این علاقه مندان فراهم می کند. COUGAR در سال ۲۰۰۷ توسط گروهی از علاقه مندان در آلمان كه از ظاهر خسته كننده سخت افزار رایانه خسته شده بودند ، تأسیس شد و قصد دارد شور و اشتیاق را با نوآوری تلفیق كند. محصولات COUGAR به دلیل مفاهیم بسیار شیک و استانداردهای سختگیرانه کیفیت مشهور هستند.

آیا برای این ماجراجویی آماده هستید؟

 

mojtaba obeydzade
ارسال دیدگاه