(مواردی که باید راجب Playstation 5 بدانیم)

بازی محدودیتی ندارد.

بارگیری سریع و بسیار قدرتمند را با یک ssd پرسرعت، غوطه وری عمیق تر با پشتیبانی از بازخورده لمسی یا همان Touchpad، تریگر های سازگار و روان تر، صدای سه بعدی و یک نسل کاملا جدید و بی نظیر از بازی های باورنکردنی را تجربه کنید.

ssd فوق العاده پرسرعت.

جلسات بازی خود را با زمان بارگذاری بسیار فوری برای بازی های Ps5 نصب شده را به حداکثر برسانید.

بازی های خیره کننده.

از گرافیک خارق العاده شگفت زده شوید و ویژگی های جدید Ps5 را تجربه کنید.

 • Marvel Spider-Man: Miles Morales
 • Horizon Forbidden West
 • Ratchet & Clank: Rift Apart
 • Deathloop
 • Returnal
 • Sackboy A Big Adventure
 • Godfall
 • Demons Souls
 • Nba 2k21
 • Destruction All Stars
 • Ea Sports Fifa 21

ردیابی اشعه

خود را در دنیایی با سطح جدیدی از واقع گرایی غرق کنید که اشعه های نور به صورت جداگانه شبیه سازی میشوند، سایه ها و بازتاب های واقعی را در بازی های پشتیبانی شده از Ps5 ایجاد میکنند.

بازی های ۴k

بازی های Ps5 مورد علاقه ی خود را در تلویزیون خیره کننده ی ۴k خود بازی کنید.

حداکثر ۱۲۰ فریم در ثانیه با خروجی ۱۲۰ هرتز

با پشتیبانی از خروجی ۱۲۰ هرتز بر روی نمایش گر های ۴k، از گیم پلی نرم و روان با سرعت بالای فریم در حداکثر ۱۲۰ فریم در ثانیه برای بازی های سازگار لذت ببرید.

فناوری HDR

با تلویزیون های HDR، بازی های پشتیبانی شده از Ps5، طیف باورنکردنی پر جنب و جوش و واقعی را نشان میدهد.

پشتیبانی از ۸k

کنسول Ps5 از طریق پشتیبانی از Hdmi 2.1 با نمایشگرهای ۸k سازگار است.

Ps5 Digital Edition

Ps5 Digital Edition یک نسخه کاملا دیجیتالی از کنسول Ps5 است که هیچ درایو دیسکی ندارد. به سیستم Playstation Network خوذ وارد شوید و برای خرید و دانلود بازی های خود وارد Playstation Store شوید.

بازی های Ps4 دیجیتال را در نسخه دیجیتال Ps5 خود بازی کنید

Ps5 میتواند عناوین قدیمی Ps3 و Ps2 را از طریق سرویس بازی Playstation Now سونی اجرا کنید. که واقعا میزان بازی های موجود را برای بازی کردن در Ps5 را گسترش میدهد. برای لذت بردن از بازی های پشتیبانی شده از Ps VR دیجیتال، Playstation VR خود را به Ps5 خود متصل کنید. برای راه اندازی Ps VR خود با Ps5 به Ps4 Playstation Camera 2 خود و آداپتور دوربین Playstation نیاز دارید.

با پشتیبانی از بازخورد لمسی یا touchpad، تریگرهای سازگار و فناوری ۳D، تجربه بازی عمیق تری را کشف کنید.

۳D Audiotech

خود را در مناظر صوتی غوطه ور کنید، جایی که احساس میشود صدا از هرطرف می آید. محیط اطراف شما با Tempest 3D Audiotech با هدفون های سازگار در بازی های پشتیبانی شده واقعا زنده میشود.

The Dualsense

احساسات خود را بالا ببرید.

کنترلر بیسیم Dualsense برای Ps5 بازخورد لمسی یا Touchpad همه جانبه، ۵ محرک پویا و ۵ میکروفن داخلی را ارائه میدهد، همه در یک طراحی نمادین ادغام شده اند.

بازخورد لمسی یا Touchpad

در عناوین منتخب Ps5 از طریق کنترلر بیسیم Dualsense بازخورد لمسی را تجربه کنید و از طریق بازخورد حسی پویا تاثیرات و عملکردهای خود را احساس کنید.

تریگرهای سازگار و روان

با تریگرهای سازگار همه جانبه، دارای سطح مقاومت پویاست که تاثیر فیزیکی فعالیت های درون بازی را در بازی های انتخاب شده Ps5 شبیه سازی میکنند، کنار بیاید.

محتوا ایجاد کنید و به اشتراک بگذارید

تصاویر و فیلم ها را از گیم پلی خود ایجاد کنید. آن ها را با سایر بازیکنان در Playstation Network یا در برنامه های انتخاب شده رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

شما میتوانید بازی های Ps4 خود را چه به صورت دیسک، چه به صورت اکانتی در Ps5 بازی کنید. همچنین دسته ی Ps5 به Ps4 متصل نمیشود.

_ سونی سوالات متداول پرسش و پاسخ بزرگی را قبل از عرضه ۱۲ نوامبر Playstation 5 منتشر کرد. در این خبر فاش شده است که Ps5 جدید قفل منطقه ای نخواهد بود و کاربران میتوانند بازی هایی که خارج از مکان های خود منتشر میشوند را انجام دهند.

دلیل قیمت بالا Ps5 در کشور ما، این است که تقاضا این کنسول بسیار زیاد است و هنوز سونی موجودی Ps5 را به اندازه کافی شارژ نکرده است. اگر موجودی Ps5 بیشتر از تقاضای مردم باشد، قیمت هم به نصبت تقریبا زیادی پایین می آید. البته این را هم در نظر داشته باشید که قیمت دلار هم در قیمت Ps5 نقش پررنگی دارد.

 

mojtaba obeydzade
ارسال دیدگاه