(مواردی که باید راجب Xbox Series X بدانیم)

سریع ترین و قدرتمندترین Xbox تا به امروز.

بازی های دارای نماد Optimized For Xbox Series X/S بارهای بی نظیر، صفحه Loading های بسیار کمتر، تصاویر با کیفیت و قاب های ثابت تر تا FPS 120 را به نمایش میگذارند. این عناوین شامل عناوین جدیدی است که به طور طبیعی با استفاده از محیط توسعه Xbox Series X/S ساخته شده اند و همچنین بازی ها و عناوین منتشر شده ی قبلی که به طور خاص برای Xbox Series X/S ساخته شده اند.

  • True 4k Gaming
  • Up tp 120 Frame Per Second
  • ۸k High Dynamic Range
  • Xbox Velocity Architecture

Framerate های نسل بعدی.

بازی هایی که فقط برای Xbox Series X/S بهینه سازی شده اند، از تمام قدرت کنسول های نسل جدید استفاده میکنند تا در حین بازی فریم های بالا تر و ثابت را تا ۱۲۰ FPS نمایش دهند.

زمان بارگذاری سریع تر.

Xbox Velocity Architecture ترکیبی از یک ssd سفارشی و یک نرم افزار یک پارچه برای کاهش بار، هم در بازی و هم در خارجه بازی است به این معنی که شما زمان بیشتری را به بازی و زمان کمتری را به انتظار میگذرانید.

یک بار دریافت کنید.

با Smart Delivery میتوانید یک بار بازی پشتیبانی شده را بخرید و همیشه بهترین نسخه موجود را برای هر کنسول Xbox که بازی میکنید داشتع باشید.

Looks Better, Plays Better

ردیابی اشعه Directx به معماری های Zen 2 Amd و RDNA 2 مجهز است، سایه ها و بازتاب های دقیق را برای ایجاد جهان های زنده تر و پویاتر نشان میدهد.

گوش کنید، شما در محاصره بهترین صدا هستید.

صدای سه یعدی، تکامل یعدی در فناوری صوتی است، استفاده از الگوریتم های پیشرفته، جهان های واقعی و همه جانبه ای را ایجاد میکند که شما را در مرکز تجربه خود قرار میدهد.

True 4k

Xbox Series X با پاپ بصری HDR نرخ فریم کاملا احساسی تا ۱۲۰ FPS نشان میدهد. خود را با شخصیت های واضح تر، دنیایی روشن تر و جزییات غیرممکن را با ۴k غرق کنید.

بازی را سریع تر عوض کنید.

با Quick Resume میتوانید بین چندین عنوان مختلف به طور یکپارچه جابه جا شوید و از همان لحظه ای که متوقف شده اید، بلافاصله از سر بگیرید.

عملکرد دقیق.

کنترلر Xbox جدید، طراحی زیبا، راحتی بی نظیر و به اشتراک گذاری فوری را برای علاقه مندان فراهم میکند.

پس زمینه سازگار با هزاران بازی.

برای زمان بارگذاری سریع تر، وضوح بالاتر، نرخ فریم با ثبات تر و تاخیر ورودی بهتر در هزاران بازی Xbox 360, Xbox One و Original Xbox اماذه شوید.

Xbox Series X با لوازم جانبی Xbox One شما سازگار است و زمان پاسخ گویی سریع تری نسبت به گذشته به امغان می اورد.

طراحی پشت و رو.

طراحی یکپارچه براق Xbox Series X نتیجه ترکیب نواوری های سخت افزاری و نرم افزاری، یرای دست یابی به اوج سرعت و عملکرد است.

mojtaba obeydzade
ارسال دیدگاه